Број на оглас: 3201536
Објавен на: 25.03.2019, 13:58
1 / 4

Persisko mace Belo

5.000 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Мачки

Вид на оглас: Се продава


Се продава бело персиско машко маче на возраст од 7 месеци. Мачето ги има стекнато домашните хигиенски навики и е многу мило со луѓе.