Број на оглас: 3201509
Објавен на: 30.04.2019, 11:25
1 / 4

Продавам еднаш облечени патики Adidas

1.500 МКД Цената е фиксна
Tип на обувки:
Патики
Големина:
<40
Боја:
Бела

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Продавам оригинални патики Adidas купени од Лукас спорт околу 2500 денари, еднаш облечени и поради погрешен број не носени повеќе. Патиките како што се и гледа на сликите се нови. Бројот е 39 .
Ги продавам за 1500 денари фиксно.

Повеќе информации на 077/ 529-777

 Фото Подароци