Број на оглас: 3201442
Објавен на: 16.09.2019, 11:58
1 / 6

Opel Corsa 1.3 dtc 2010 god

3.450 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
50000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba
Kolata e kako nova
Registrirana do 23.05.2020
Servisirana
Moze zamena za kola so 4 vrati so moja ili vasa doplata