Број на оглас: 3201388
Објавен на: 17.03.2019, 19:39
1 / 6

PRODAVAM ROVER 2.0 MOTOR BMW2004 HAVARISAN

350 € Цената е фиксна 399 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


PRODAVAM ROVER 2.0BMW MOTOR HAVARISAN SO FULL OPREMA REGISTRIRAN...
MOTOR ZDRAV MENJAC KOMPRESOR ZA KLIMA ALANSER ALTERNATOR ABS OUMPA SERVO PUMPA... MOZNA ZAMENA ZA TELEFON ILI VESPA