Број на оглас: 3201174
Објавен на: 26.03.2019, 13:00
1 / 3

Se prodava Soni M 5

7.000 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Sony
Модел:
E5603
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Odlicna socuvan bez nedostatoci