Број на оглас: 3201151
Објавен на: 16.05.2019, 06:41
1 / 3

Antilopsko sako

2.000 МКД 2.200 МКД
Tип на облека:
Сакоа палто
Големина:
M
Боја:
Кафена
rolly
Станете Премиум член

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Se prodava antilopsko sako,M velicina kako novo.Doneseno od stranstvo.