Број на оглас: 3201082
Објавен на: 21.05.2019, 09:14
1 / 11

Peugeot 207 1.6hdi 2007godina

По Договор Цената не е фиксна 3.600 €
Марка:
Peugeot
Модел:
207
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
82 kw / 111 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Peugeot 207
1.6 HDI 110ks ekonomicen i brz motor
2007 godina
pominato 180.000km
full oprema
dva kluca
registrirano cela godina
bez nikakvo vlozuvanje vo nego
moze da se vidi vo Tetovo ili Skopje po dogovor
mob za kontakt 078/445-271 i 078/445-220