Број на оглас: 3201058
Објавен на: 19.05.2019, 06:43
1 / 10

ROZA VO BALON

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Roza vo balon moze da poracate kaj nas Facebook stranica ,, Baloni Kumanovo " 070335130 Povelete razni boi na svezi i vestacki rozi Za zal nemoze da se prati po Kargo