Број на оглас: 3200628
Објавен на: 17.05.2019, 21:20
1 / 3

Masina za nizenje tutun EVTINO

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


prodavam masina za nizenje tutun
20 kasetki
Kolicka za kola
Prskaci
Ventili za hidrosistem