Број на оглас: 3200612
Објавен на: 18.09.2019, 16:19
1 / 5

Se prodava Gorenje frizider

160 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Gorenje frizider za dlaboko zamrznuvanje. Koristen e edna godina , imam i fiskalna smetka za nego.