Број на оглас: 3200553
Објавен на: 25.03.2019, 13:00
1 / 7

Chevrolet Cruze CL 2.0 Diesel

5.900 € 6.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Chevrolet
Модел:
Cruze
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
90000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Chevrolet Cruze CL 2.0 Diesel 91.000 km cenata e za kes no ima mesto za cenkanje , za zamena zavisi od vasite ponudi 7000/7500