Број на оглас: 3200510
Објавен на: 16.03.2019, 12:05
1 / 6

COOLPAD MODENA 2 full pack 5.5 inci garancija kako nov

7.999 МКД
Марка:
Друга марка
Модел:
modena 2 4g
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


top mobilen
ultra slim huawei interface huawei hardware huawei software huawei kvalitet za pomalce pari barajte nema da zgresite nov komplet so garancija

 XheviCompany (претпријатие)