Број на оглас: 3200439
Објавен на: 25.11.2019, 13:19
1 / 4

Rent a car Renault scenic mala potrosnja golemo vozilo

20 €
Марка:
Renault
Модел:
Scenic
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba ima golem bagaz golema komocija ima klima potrosuvackata mu e mnogu mala cenata e za ako se iznajmi voziloto minimum 5dena se drugo so ve interesira mozite da me kontaktirate voziloto e vo Resen .Se iznajmuva samo na familijarni I seriozni luge