Број на оглас: 3200132
Објавен на: 24.03.2019, 10:33
1 / 10

Merecedes E320 CDI

6.600 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 320
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes E320cdi Avangarde so full oprema vo ekstra sostojba. Registriran so zelen karton do 11.2019.

tel: 075 474 660