Број на оглас: 3200098
Објавен на: 06.04.2019, 15:43
1 / 11

Продавам нов апартман во Охрид

1 €
Број на соби:
2
Квадратура:
45 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
3 Паркинг места
Ориентација:
Југозапад

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан во Охрид,во населба "Расадник ",нова градба.За информации на моб-070 204 106