Број на оглас: 3199786
Објавен на: 08.07.2020, 20:03
1 / 12

BMW 530xd e60

По Договор
Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Купеа
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
173 kw / 235 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Bmw 530x/drive 2006 so 235ks so Star/Stop km:260000 so Servisna Kniska i Redovno e servisiran vo CH. Kolata uvezena od CH ima Registracia do 15.11.2020