Број на оглас: 3199646
Објавен на: 16.05.2019, 14:53
1 / 11

Apartman 80 m2

200 €
Број на соби:
3
Квадратура:
80 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
2017
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Moinski pat

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se izdava . Vo cenata e vkluceno voda.internet .televizija .ima i solarno za topla voda