Број на оглас: 3199549
Објавен на: 22.01.2021, 17:20
1 / 12

Калин Камен земјиште

4 € Цената не е фиксна
Квадратура:
2500 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава земјиште на локалитет Калин Камен од околу 2500 м2 на топ локација со пат и водовод покрај парцелата со прекрасен видик и терен погоден за викендица. Цена по договор
Контакт телефон 070637035 Насе
070637035 ..... Насе
070637035 ..... Насе