Број на оглас: 3199501
Објавен на: 16.04.2019, 11:39
1 / 8

SE PRODAVA MNGU ZACUVAN FUL OPREMA

1.600 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se proda so ful oprema centralno zaklucuvanje dobri gumi registiran vo perfektna sostojba(LICE ZA KONTAKT MARJAN 077913063