Број на оглас: 3199423
Објавен на: 19.03.2019, 00:19
1 / 2

honda dio 50cc

350 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Prodavam honda dio 50cc vo odlicna sostojba skoro farban i napraven remont