Број на оглас: 3199154
Објавен на: 12.04.2020, 06:54
1 / 12

Опремен Апартман од 100 м2 во строгиот центар на Битола

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
4,5
Квадратура:
100 m²
Греење:
Струја
Спрат:
Сутерен стан
Тип на станот:
Во куќа
Состојба:
Нов
Опрема:
Луксузен
Лифт:
Не
Година на реновирање:
2018
Број на балкони:
Тераса + 1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Југ

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава за странци опремен апартман од 100 метри квадратни на атрактивна локација во строгиот центар на Битола.Има две спални, купатило, кујна и широк дневен престој.Терасата е на јужна страна, широка со прекрасен поглед.Има уште еден балкон од источна страна. Апартманот е опремен со клима уред, wifi конекција на интернет, лед смарт телевизор, Апартманот е на сутерен-1 ви спрат. Од Широк сокак оддалечен само 200 метри.