Број на оглас: 3198898
Објавен на: 30.06.2019, 09:33
1 / 5

AUDI A4 1.9TDI

6.250 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A4 1.9 TDI
Voziloto e vo perfektna sostojba
uvezeno od Holandija
Registrirano so zelen karton
Napraven servis pred 25000km. kaisi
zategazi vodna pumpa.
Napraven redoven servis pred 4000 km.
maslo I filtri
Cetiri novi gumi
Promenet akumulator VARTA 2019 god.
Za voziloto ne se potrebni nikakvi
dopolnitelni vlozuvanja!!!
Za podetalni informacii
na tel:071222673