Број на оглас: 3198830
Објавен на: 02.04.2020, 11:04
1 / 3

Apn6

20.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorceto e ispravno pali vozi nema dokenti novi gumi za poveke info na tel 078 710 464