Број на оглас: 3198783
Објавен на: 09.03.2019, 20:15
1 / 3

Libherr 554

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Libherr 554
3 kubik korpa
Sve so lance
Mnogu zacuvano
Moze i zamena