Број на оглас: 3197943
Објавен на: 08.03.2019, 22:26

Машина за тестенини

3.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


1 Машина за тестенини и 4 Печки за сушење