Број на оглас: 3197799
Објавен на: 22.03.2019, 06:11
1 / 4

Delovi za tico tiko slovenski koli

1 €
Марка:
Daewoo
Модел:
Tico
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
30 kw / 41 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi sa tikovci ima sve ekstra motori koi sa na samite koli mosat dase sapalat probat vo sekoe vreme motorite sa so garancija palenja sofersajmi svee naj eftinoo vo cela makedonija