Број на оглас: 3197668
Објавен на: 20.04.2021, 16:52
1 / 10

audi a6 3.0 quatro

По Договор
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


naj visoko nivo na oprema servisna kniska so servisi napraveni isklucivo vo ovlasten servis na audi
Ekstra cena
za ova nivo na oprema