Број на оглас: 3197635
Објавен на: 14.07.2019, 17:52
1 / 6

Ford Transit 2.0

3.200 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Shitet kombi i tipit Ford Transit 2.0, me kapacitet 8+1. Është i regjistruar deri më 26.03.2020. Kombi posedon çati të lartë dhe të mesëm.

Kontakt në: 076203905
--------------------------------

Се продава комбе Ford Transit 2.0, 8+1 патничко. Регистриран до 26.03.2020. Комбето е со висок и среден кров.

Контакт на: 076203905