Број на оглас: 3197543
Објавен на: 24.04.2020, 08:40
1 / 1

Letni Gumi Nankang 135/80R12

1.750 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Letni gumi Nankang 135/80R12 made in taiwan odgovorat za tico,fico i dr.