Број на оглас: 3197329
Објавен на: 14.05.2019, 06:39
1 / 7

tiko

1 €
Марка:
Daewoo
Модел:
Tico
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


celosno servisirano stegnato