Број на оглас: 3197197
Објавен на: 20.08.2020, 15:38
1 / 5

Издавам подземна гаража 13м2 кај Соборен Храм - градски ѕид

40 €
Квадратура:
13 m²

Категорија: Недвижности / Гаражи

Вид на оглас: Се изнајмува


Издавам подземна гаража 13м2 во строг центар - градски ѕид кај Клуб на Новинари спроти Соборен Храм. Може да се користи за гаражирање на возило или како магацински простор. Гаражата е заштитена со поцинкуван лим. Цена 40 евра. Повеќе информации само на телефон 078 251-362