Број на оглас: 3197095
Објавен на: 28.04.2019, 18:29

MENUVAM KUCA ZA STAN SO VASA DOPLATA

По Договор
Број на соби:
6
Квадратура:
201 m²
Греење:
Нема
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во куќа
Состојба:
Стар
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Година на градба:
1974
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
lazo kaleskov 17

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


MENUVAM KUCA ZA STAN SO VASA DOPLATA KUCATA SE NAOGA POD NOVATA AVTOBUSKA STANICA NA DVA SPRATA SEKOJ PO 64m2 PODRUM 73m2 PVC STOLARIJA DVORNO MESTO 212m2 STANOT DA BIDE OKOLU 70m2 MOZE I POGOLEM NA PRIZEMJE PRVI ILI VTORI SPRAT