Број на оглас: 3196993
Објавен на: 30.06.2019, 09:33
1 / 7

AUDI A6 2.7 TDI

8.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
132 kw / 179 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A6 2.7 TDI uvezeno od Holandija
vo odlicna sostojba.
Registrirano do 02 2020god.
Napraven servis pred 2500 km.
Gumi vo odlicna sostojba
Voziloto e vo odlicna sostojba bez
grepka na nego!!! Vredi da se vidi !!!
Za voziloto ne se potrebni nikakvi
dopolnitelni vlozuvanja!!!
Za podetalni informacii
na tel:071222673