Број на оглас: 3196984
Објавен на: 17.03.2019, 10:38
1 / 5

iPhone X 256GB

620 €
Марка:
Apple
Модел:
X 256
Боја:
Black
Интерна меморија:
256 GB
РАМ меморија:
повеќе од 8 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Malku koristen kako nov 256GB kompleten so kutija i site dodatoci kako i garancija. BEZ ZAMENI ISKLUCIVON za kesh i toa bez drasticni promeni u cena. Za informacii email ili na wassapp i viber.