Број на оглас: 3196892
Објавен на: 20.03.2019, 10:31
1 / 7

Plin ford escort

111.111 €
Марка:
Ford
Модел:
Escort
Година:
1998
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam ford escort komplet ili na delovi. Atestiran plin, novi gumi, novi branici, ekstra motor, centralno so dalinsko, moze sekoj del posebno.