Број на оглас: 3196623
Објавен на: 31.03.2019, 00:54
1 / 12

PRODAVAM SKII ...

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


SKII (ZELENI) 168CM MALKU KORISTENI 50 EVRA
SKII(SIMENS) NOVI 168 CM 80EVRA
SKII(SINI-LEGACY) 184CM 40 EVRA
STAPCINJA 10 EVRA
PANTALNONI 25 EVRA
PALTO 130 EVRA
PODODELO 20 EVRA
PANCERICI(SOLOMON) 50 EVRA 42 BROJ
KONTAKT VIBER