Број на оглас: 3196495
Објавен на: 18.03.2019, 23:14
1 / 6

Se prodava!!

1 € Цената е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava audi A3 2.0 140cc