Број на оглас: 3196434
Објавен на: 20.05.2019, 12:11
1 / 8

Одлична куќа во близина на Црквата Св,Ѓорѓија

99.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
7
Квадратура:
264 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Струја
Дворна површина:
375 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Полу наместен
Година на градба:
1990
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 2 Паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
Питу Гули

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Куќата е лоцирана на мирна -тивка месоположба,и во склоп на куќата има уште еден објект кој може да се користи како гаража, летна кујна, остава...Куќата е одлично статички градена, со бетонски плочи, врзни греди, (рам конструкција)...
Има фасада,инсталација за парно греенје...Потребно е мало реновирање и изгледа како на сликите ! ОДЛИЧНА ПОНУДА !!!
За подетални информации контакт :агенција за недвижности Енхелеја !