Број на оглас: 3195649
Објавен на: 29.07.2019, 13:30
1 / 11

Renoult Kangoo 1.5 dci 2008.Moze zamenaa

2.600 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Kangoo
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava renault kangoo (tovarno) 1.5 dci 2008 godina.
kolata e so napraven kompleten servis ulje filtri rebrast kais.
registiran do 29.08.2019.Uvezena od GERMANIJA od prv gazda kolata ne e udirana nema korozija kako na slikite bez nikakvi dopolnitelni vlozuvanja.Kolata nema klima.