Број на оглас: 3195614
Објавен на: 06.03.2019, 17:32
1 / 8

SE PRODAVA

3.100 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA GOLF4 VO ODLICNA SOSOTOJBA SO NAPARAVEN CELOSEN SERVIS SO 4 NOVI GUMI MARKA KELI KLIMATRONIK REGISTIRAN DO MAJ 2019 SO ZELEN KARTON 6 BRZINI IVAN 070584831