Број на оглас: 3195585
Објавен на: 16.06.2019, 11:41
1 / 7

Stan kompletno renoviran

8.500 € Цената не е фиксна
Број на соби:
2,5
Квадратура:
40 m²
Греење:
Дрва
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Не
Година на реновирање:
2015
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
Marshal Tito

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Станот е комплетно реновиран пред 2 години, сменето ново буквално се(ламинат,глетовани ѕидови,нова инсталација,гипскартон на плафон,пвц дограма,нови врати...).
Се наоѓа во центарот зградата веднаш до поштата.
Вкупната површина е 40 квадрати
За повејќе информации на 078/278/492