Број на оглас: 3195397
Објавен на: 01.04.2020, 12:09

se prodava plac vo selo Dobrosane Kumanovo

30.000 € Цената не е фиксна
Квадратура:
2650 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


se prodava plac vo dobrosane nad klanica. od regionalniot pat kumanovo-sv.nikole odaleceno 200m.
povrsina 2650m2 , pogodno za vikendica,farma i drugi nameni.
broj za kontakt 075575403