Број на оглас: 3195106
Објавен на: 01.04.2020, 15:37
1 / 12

Мушици по екстра цена и друга опрема

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Мушици 10 парчиња 200 ден комплет 83 парчиња 1250 ден
Мушици за пастрмка 10 парчиња 250 ден комплет 28 парчиња 600 ден
Тел :076 888 233