Број на оглас: 3194929
Објавен на: 14.03.2019, 15:42
1 / 11

Se prodava stan

58.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3,5
Квадратура:
96 m²
Греење:
Струја
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2010
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Запад
Адреса:
Ilindenska

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan 96 m2 ili moze zamena za ponal stan od 50 m2 za poveke informacii javete se 070 222 552
Top lokacija Top Cena
Celosno opremen so parno greenje i kujna koja ostanuva gratis
Cenata e za kesh