Број на оглас: 3194864
Објавен на: 05.03.2019, 22:12
1 / 5

Bmw e90-07 320 177

3.300 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bmw 320 2007 god 177ps moze da se donese do mk so KAPAR
Cena 3300