Број на оглас: 3194859
Објавен на: 17.05.2019, 12:55
1 / 6

VW PASSAT 2.0 140 2007

2.800 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pasatot e vo kystendil moze da se vidi i proba cena 2800 bez plateni davacki