Број на оглас: 3194853
Објавен на: 17.05.2019, 12:55
1 / 10

VW TOUAREG 2007 2.5 IT

5.800 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touareg
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
128 kw / 174 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Tuareg 2.5 128kw 2007 godina moze da se vide vo bugarija cena 5800€ poveke inf 078697756