Број на оглас: 3194847
Објавен на: 05.03.2019, 21:59
1 / 8

Mercedes B200-09 It

3.700 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
B 200
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes b klasa 2009 godina odlicna kolata e vo italija moze da se donese so KAPAR poveke inf 078697756