Број на оглас: 3194819
Објавен на: 05.03.2019, 21:36
1 / 7

Hyndai i30 1.4 80kw 2009 Benz plin 169.000km

2.750 €
Марка:
Hyundai
Модел:
i30
Година:
2009
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Hyndai i30 07.2009 na 169.000 km odlicna sostojba moze da se napravi na mk tabli kolata e vo italija poveke inf 078697756
2750