Број на оглас: 3194694
Објавен на: 29.08.2019, 19:08
1 / 6

VOLVO FH 12 420

7.500 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Се продава камион VOLVO 2004 година со кипер систем,нови акумулатори,6 нови гуми,нови затегачи,нови каиши.
+41 76 381 50 07 Трајче на вибер